Formy płatności

 

  1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności za Towar:Klient dokonujący zapłaty przelewem czy za pośrednictwem systemów elektronicznych płatności, powinien zapłacić za Towar wraz z kosztami dostawy w terminie 10 dni roboczych od chwili zawarcia umowy sprzedaży, określonej zgodnie z § 3 Regulaminu. Po tym terminie oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty poprzez uzgodnienie ze Sprzedawcą.
    1. Przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy w Bank Zachodni WBK S.A. numer konta: 40 1090 2688 0000 0001 1177 4837;
    2. Gotówką za pobraniem przy odbiorze od kuriera (dotyczy tylko Zamówień realizowanych na terenie Polski),
    3. Wszystkie dostępne formy płatności w Sklepie: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro
  2. Klient dokonujący zapłaty przelewem czy za pośrednictwem systemów elektronicznych płatności, powinien zapłacić za Towar wraz z kosztami dostawy w terminie 10 dni roboczych od chwili zawarcia umowy sprzedaży, określonej zgodnie z § 3 Regulaminu. Po tym terminie oferta Sprzedawcy nie jest wiążąca. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty poprzez uzgodnienie ze Sprzedawcą.

 

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl